Wooshin FA

Saszetkarki do pakowania herbaty i ziół w saszetki piramidki. Koperciarki do pakowania saszetek piramidek.

30-letnie doświadczenie firmy z Korei Południowej pozwoliło jej na stworzenie unikalnej technologii pakowania towarów (głównie herbaty) i produkcji materiałów siatkowych. Wooshin FA&T nieustannie dba o to, by dostarczać Klientom produkty najwyższej jakości i stać się dla nich jak najlepszym partnerem biznesowym. Importuje więc najlepsze materiały i korzysta z innowacyjnych rozwiązań.

  • Pakowanie herbaty i mieszanek ziół w saszetki piramidki.
  • Pakowanie saszetek piramidek w kopertę zewnętrzną z folii (także transparentnej.
  • Maszyna do wklejania sznurka i przywieszki na materiale do formowania saszetek piramidek.
  • Materiały do produkcji piramidek: siateczka nylonowa, materiał non woven (jak bibułka filtracyjna). 

Maszyny do pakowania herbaty od koreańskiej marki to połączenie innowacyjnej myśli technologicznej z wysokiej klasy komponentami i funkcjonalnością. Koperciarki tego typu to ciekawa alternatywa dla popularnych, lecz kosztownych maszyn, umieszczających rozdrobnione liście herbaty czy zioła w prostokątnych saszetkach jedno- i dwukomorowych. Saszetkarki Wooshin FA&T to gwarancja wysokiej jakości i atrakcyjnej ceny – w swoim segmencie trudno znaleźć dla nich konkurencję.

 

Koreańska marka pierwsze maszyny wyprodukowała w 1990 roku. Od tego czasu zagraniczni eksperci opracowują kolejne udogodnienia, prezentując oryginalne koreańskie patenty na pakowanie herbaty. Twórcy firmy podkreślają, że nadrzędnym celem i misją przedsiębiorstwa jest dostarczanie najlepszych rozwiązań i maszyn, dzięki którym zaspokojone zostaną potrzeby producentów, jak i konsumentów.

 

Dlaczego uważamy, że saszetkarki Wooshin FA&T są godne polecenia? Jednym z powodów jest sam sposób pakowania herbaty. Mamy tu do czynienia z technologią pomijającą proces zgrzewania piramidek (w tym opakowań biodegradowalnych) prądem wysokiej częstotliwości. Brak zgrzewu zwiększa objętość produktu w piramidce i pozwala maksymalnie wykorzystać potencjał tego rodzaju opakowania na herbatę.

 

Kolejną istotną zaletą koreańskich maszyn jest łatwa i intuicyjna obsługa. Operatorzy nie muszą przechodzić długiego szkolenia, żeby poznać ich działanie oraz funkcje. Nauki pracy na maszynie nie jest czasochłonna i skomplikowana.

 

Biodegradowalne piramidki

 

Należy wspomnieć także o tym, że herbata może być pakowana przy użyciu urządzenia w piramidki z biodegradowalnego materiału. Najczęściej wykorzystuje się do tego celu materiały na bazie kukurydzy. Naturalne włókna, z których wyprodukowane są torebki są kompostowalne i nie wpływają negatywnie walory zapachowe czy smakowe kompozycji. Biodegradowalne opakowania w kształcie piramidek są także ekologiczne i nie mają negatywnego wpływu na środowisko. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Jesteśmy przekonani, że proponowane koperciarki przysłużą się Wam w codziennej pracy.

 

Zapytaj o maszynę