Maszyny z Włoch

Maszyny pakujące dla przemysłu

Maszyny ułatwiają naszym Klientom rozwijanie działalności, pomagają w zachowaniu ciągłości produkcji oraz przyspieszeniu procesów pakowania. Proponujemy innowacyjne rozwiązania, dzięki którym możliwa jest optymalizacja pracy mniejszych zakładów, jak i przedsiębiorstw działających na większą skalę. Pośród naszych propozycji znajdziecie przede wszystkim doskonałej jakości maszyny i saszetkarki do ekologicznego pakowania herbaty, które sprowadzamy od włoskich producentów.

 

Biodegradowalne materiały do ekologicznego pakowania herbaty

 

Znakomitej jakości maszyny do pakowania herbaty to nowoczesne automaty, będące wynikiem innowacyjnej myśli technologicznej. Zaprojektowane po to, żeby maksymalizować procesy związane z dystrybucją i ułatwiać zarządzanie liniami przemysłowymi. Co ważne, saszetkarki wpierają proekologiczne działania, co jest obecnie jednym z większych wyzwań, przed jakimi stają przedsiębiorstwa. Zakłady pracujące na włoskich maszynach mogą korzystać z biodegradowalnych materiałów do pakowania herbaty. W saszetkarkach nie zastosowano ponadto metalowych zszywek ani plastiku. Przywieszka również jest w pełni biodegradowalna. Inwestując we włoskie maszyny dołączacie więc do przedsiębiorstw, które dbają o środowisko naturalne.

 

Urządzenia ekologiczne dla przemysłu od włoskich producentów

 

Proponowane przez nas włoskie saszetkarki zaskakują także wysoką funkcjonalnością. Urządzenia pracują bowiem w ciągłym ruchu, co pozwala utrzymać eksploatację poszczególnych części na niższym poziomie. Dzięki saszetkarkom przedsiębiorcy mogą także oszczędzić biodegradowalny materiał do herbaty czy ziół średnio o 15 proc. w stosunku do automatów pracujących w trybie taktowym.

 

Poznajcie lepiej włoskie urządzenia do ekologicznego pakowania i korzystajcie z biodegradowalnych materiałów. Nasi doradcy czekają na Wasze pytania. Kontaktując się z nami uzyskacie pełne wsparcie i informacje na temat proponowanych rozwiązań. Zapraszamy do zapoznania się ze starannie wyselekcjonowanym asortymentem!