O firmie

M.A.G SERVICES

Firma MAG SERVICES reprezentuje na polskim rynku producentów maszyn z Włoch i Korei.

Zajmujemy się głównie maszynami do pakowania herbaty, mąki i cukru. Maszyny do pakowania herbaty reprezentuje jedna z najlepszych światowych firm ACMA, pakowanie mąki i cukru odbywa się na maszynach firmy New Project.

 

W obszarze maszyn pakujących herbatę,  Firma ACMA jest najbardziej technologicznie zaawansowaną firmą na świecie, a jej maszyny do pakowana herbaty są najszybsze na światowym rynku i najbardziej niezawodne. 

 

Herbatę możemy pakować w saszetki z materiału biodegradowalnego, są one  składane i zszywane a nie zgrzewane co wymagało by plastiku w bibule filtracyjnej. Mogą być to saszetki jedno- lub dwukomorowe.  Pakowanie herbaty i ziół w saszetki piramidki – reprezentujemy firmę WOOSHIN FA. To firma koreańska o bardzo dużym doświadczeniu.

 

Mąka i cukier jest pakowana w gotowe torby maszynami firmy New Project.

 

Wszystkie sprzedawane przez nas maszyny, mają certyfikat bezpieczeństwa CE. Zapewniamy sprawnych i wyszkolonych serwisantów oferowanych maszyn.

Opakowania

Opakowania to torebki typu: doy pack, saszetki płaskie, saszetki z bibułki filtracyjnej, worki rożnej wielkości, kartoniki pojedyncze oraz kartoniarki zbiorcze. Herbatę i zioła możemy pakować w saszetki jednokomorowe (także okrągłe) i dwukomorowe ze sznureczkiem, przywieszką i kopertą zewnętrzną oraz saszetki piramidki. Mamy saszetkarki pionowe, zgrzewające saszetki płytowo lub za pomocą rolek. Dysponujemy sprawnym, wyszkolonym serwisem technicznym. Maszyny, które sprzedajemy, spełniają europejskie normy bezpieczeństwa CE. 

Skontaktuj się