Materiały eksploatacyjne do pakowania

Większość konsumentów na zagranicznych i rodzimych rynkach wybiera herbaty w formie saszetek. Popularność tego rozwiązania nie dziwi – tego rodzaju opakowania są praktyczne i pozwalają lepiej kontrolować proces parzenia liściastych naparów. Jako firma specjalizująca się w pakowaniu herbat promujemy pracę z biodegradowalnymi materiałami
eksploatacyjnymi. Maszyny, którymi dysponujemy, wspierają proekologiczne działania, dzięki którym można ograniczyć zanieczyszczanie środowiska naturalnego.

Saszetkarki do ekologicznego pakowania herbaty

Maszyny ACMA TD 300 oraz TM 320 pracują na materiałach biodegradowalnych – są to bibuły filtracyjne, które służą do formowania saszetek oraz sznureczka łączącego opakowanie z przywieszką. Dzięki nowoczesnej technologii w procesie produkcji nie stosuje się plastiku, co jest częstą praktyką w przypadku innych urządzeń. Oferowane bibuły filtracyjne Terranova Papers są w pełni kompostowalne, co oznacza, że mogą być wykorzystane w ogrodnictwie lub przemyśle rolniczym.

Ekologiczne i biodegradowalne materiały do pakowania herbaty

Marka Terranova Papers to hiszpańska firma specjalizująca się projektowaniu innowacyjnych i ekologicznych rozwiązań oraz produkcji papierów specjalnych. Biodegradowalne materiały Compofilt od zagranicznego producenta to odpowiedź na rosnące zapotrzebowania na eko opakowania. Najwyższej jakości saszetki to gwarancja znakomitego smaku herbat. Bibuły filtracyjne oraz włókna, z których powstały, to także sposób na zatrzymanie liści i wszystkich drobinek wewnątrz torebki. Biodegradowalne materiały eksploatacyjne, których używamy w pracy z saszetkarkami, są więc nie tylko ekologiczne, ale przekładają się na walory smakowe oraz komfort picia naparów.

Torebki Compofilt posiadają certyfikat produktu biokompostowalnego, zgodnie z normą 13432 oraz wymaganiami dyrektywy opakowaniowej UE (94/62/EEC). Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu. Z chęcią przedstawimy Wam bardziej szczegółowe informacje na temat usług, maszyn oraz samych torebek. Jesteśmy przekonani, że będziemy mogli zaproponować najbardziej dogodne rozwiązania.

Terranova

Bibuła filtracyjna do produkcji saszetek do pakowania herbaty i ziół. Oferowane bibuły mogą być biodegradowalne.

Polypack

Folia na koperty do pakowania saszetek z herbatą lub ziołami, przywieszki mocowane sznureczkiem do saszetek z herbatą lub ziołami.

Zapytaj o maszynę