Oferta i serwis

Maszyny pakujące dla przemysłu spożywczego

Nasza firma już od długiego czasu zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju maszyn pakujących oraz akcesoriów do nich. Znajdują one swoje zastosowanie zarówno w niewielkich zakładach produkcyjnych, jak i bardzo dużych przedsiębiorstwach wytwórczych. Powoduje to, że każda z osób znajdzie najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Dostarczane przez nas automaty pochodzą od znanych i renomowanych w branży wytwórców, takich jak ACMA, New Project, Wooshin FA&T czy też NastriTex, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego Klienta.

 

Maszyny do pakowania – szeroka propozycja firmy

W ramach prowadzonych działań oferujemy przede wszystkim maszyny do pakowania herbaty i ziół w saszetki. Automaty te pochodzą od firmy ACMA, co sprawia, że odznaczają się znakomitą jakością wykonania oraz wysoką funkcjonalnością. W kontekście tej maszyny na szczególną uwagę zasługuje uproszczony proces konserwacji i serwisu. Maszyna nie ma punktów smarowania, a napęd przenoszony jest z wykorzystaniem specjalnych pasków. Powoduje to, że urządzenie charakteryzuje się bardzo prostą i intuicyjną obsługą.


Ponadto propozycja naszej firmy to także materiały eksploatacyjne wykorzystywane przy procesie pakowania. Oferujemy przede wszystkim bibułę filtracyjną do produkcji saszetek, a także folypack. Jest to specjalna folia na koperty do pakowania saszetek z herbatą lub ziołami. Akcesoria te są dostępne w bardzo korzystnych cenach, dzięki czemu każda z osób będzie usatysfakcjonowana z dostarczanych materiałów.


Maszyny pakujące - sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich maszyn pakujących się w ofercie naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja powoduje, że jesteśmy przygotowani do spełnienia nawet niestandardowych oczekiwań naszych Klientów. Wszystkie oferowane maszyny charakteryzują się prostą i intuicyjna obsługą, dzięki czemu żadna z osób nie będzie miała problemu z ich sprawnym użytkowaniem.

Maszyny do pakowania herbaty, Maszyny do pakowania kawy mielonej w kapsułki twarde

Więcej

Maszyny do pakowania mąki, Maszyny do pakowania cukru

Więcej

Mieszalniki

Saszetkarki do pakowania w saszetki piramidki, koperciarki 

Wstążka do produkcji pudru kosmetycznego